Czy sterydy naprawdę sprawiają, że jesteś głupi?

Istnieją dwa interesujące fakty o ćwiczących, którzy regularnie stosują sterydy. Teraz fani sterydów oznaczają nie kulturystów lub sportowców, ale normalnych facetów, którzy chcą być wielcy i silni. W rzeczywistości, coraz więcej młodych mężczyzn, ćwiczących na siłowni, ucieka się do środków wspierających. Ale czy zawsze są świadomi konsekwencji?

Sterydy powodują, że młodzi ludzie są głupi?

Sterydy. Innymi słowy, oznacza to, że wszystko jest łatwiejsze w obsłudze. Prawie każdy plan ćwiczeń i prawie każdy plan żywieniowy działa. Przyrosty przychodzą prawie „automatycznie” i na własną rękę. Prawie wszystko działa, gdy jesteś na sterydach. . Oczywiście istnieją tu wyjątki, ale niewiele.

Oczywiście, każdy musi ciężko trenować. Ale sterydy i podobne substancje przyspieszają i umożliwiają osiągi, których zwykle by nie było. Jeśli sterydy naprawdę stanowią tylko „+10 do siły” – jak wielu użytkowników mówi- dlaczego są używane?

Im wcześniej sterydy są przyjmowane w młodym wieku, tym krótsza jest „kariera” treningowa.

Nie oznacza to, że młodzi fani sterydów umierają wcześniej. Raczej to, że całkowicie przestają ćwiczyć, nie ćwicząc ponownie. Ale dlaczego to jest? Z wielu powodów – prawnych, finansowych, zdrowotnych, zawodowych, edukacyjnych itp. Większość nie umie konsekwentnie używać sterydów. W rezultacie zyski maleją i „trening już nie działa” – a przynajmniej tak się dzieje, gdy porównamy to do treningu na sterydach.
Właściwie logiczne. Nigdy nie będziesz w stanie utrzymać „sztucznych” mięśni. Nie bez przyczyny niektórzy eksperci odnoszą się do nadmuchanego ciała steroidowego jako „pożyczonego ciała”. I chociaż trenujesz jak szaleniec, tracisz większość napompowanych mięśni. Psychicznie, to bardzo boli.

Typowy wzorzec zachowania wygląda mniej więcej tak:
– Uwielbiasz trening i dlatego używasz sterydów.
– W związku z tym uwielbiasz trening tylko wtedy, gdy jesteś na nim.
– Nie umiesz spożywać sterydów konsekwentnie, więc przestajesz ćwiczyć, jeśli nie bierzesz „dopalaczy”.
Wielu osób przyjmujących sterydy może nadal budować dużo mięśni i czerpać pełną korzyść z ćwiczeń siłowych, ale sterydy sprawiają, że są „głupi”. Na sterydach nie nauczysz się, co oznacza naturalnie postępować.

Kto może stosować sterydy?

Jedynymi osobami, które mogą z powodzeniem radzić sobie ze sterydami są zwykle starsi, bardziej doświadczeni i inteligentni mężczyźni z rodzinami, przyzwoitą karierą i przeszkoleni. Poza tym zazwyczaj mają dużą wiedzę na temat ćwiczeń i odżywiania. Dlatego zwykle nie przesadzają z używaniem sterydów. W końcu mają inne, o wiele ważniejsze wartości życiowe.

Opcja hormonalnej terapii zastępczej

Alternatywa? Jeśli twój poziom testosteronu badany z wiekiem i jak tylko twój lekarz zaleci hormonalną terapię zastępczą, zrób to. Bądź szczęśliwy i ciesz się wysokim, ale normalnym poziomem testosteronu. Dzięki temu poczujesz się lepiej, osiągniesz lepsze wyniki i osiągniesz lepsze wyniki na siłowni niż bez leczenia.

Dodaj komentarz