Loading

O mnie

Mam 27 lat, a treningi kulturystyczne rozpocząłem dokładnie 10 lat temu, a więc jako siedemnastolatek. Zdecydowałem się na wybór tej dyscypliny, kiedy kolega namówił mnie na udział w treningu. Szedłem tam z myślą, że będzie to jednorazowa przygoda, jednak po niespełna godzinie byłem pewien, że kulturystka stanie się ważną częścią mojego życia. Teraz chciałabym dzielić się swoją pasją i doświadczeniem z innymi, dlatego zdecydowałem się na założenie tego bloga.

Zaczynałem w czasach, gdy dostęp do dobrych źródeł wiedzy był znacznie trudniejszy niż teraz. Opierałem się zatem przede wszystkim na informacjach uzyskanych od trenera i bardziej doświadczonych kolegów. Obecnie mamy dostęp do obszernej literatury z zakresu kulturystyki. W Internecie bez trudu znajdziemy strony poświęcone tej dyscyplinie sportu. Niestety, nie wszystkie można uznać za przydatne źródło wiedzy, zwłaszcza dla początkujących kulturystów. Mój blog skierowany będzie w szczególny sposób właśnie do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kulturystyką. Chcę podzielić się z nimi wiedzą, którą zdobyłem w ciągu ostatnich 10 lat.

fitness-818722_640

Dwa lata temu zdobyłem uprawienia trenerskie i od niedawna jestem trenerem personalnym. Ukończyłem także kurs z zakresu żywienia sportowców. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić wszechstronną pomoc i odpowiedzieć na wszystkie pytania z zakresu kulturystyki. Jestem przekonany, że w kolejnych wpisach na tym blogu znajdziecie wiele cennych wskazówek dotyczących treningów, odżywiania oraz suplementacji.

kulturysci24